1 / 3
2 / 3
3 / 3

Katarzyna Jankowska

Od 10 lat jestem szkoleniowcem branży nieruchomości i osobiście sprzedaje nieruchomości z sukcesami i na wysokim jakościowo poziomie, o czym można przeczytać na mojej stronie w zakładce opinie.
 
Dwadzieścia jeden lat pracuję w branży finansowej na różnych szczeblach zawodowych w bankach oraz firmach pośredniczących, na stanowiskach menedżerskich, sprzedażowych, marketingowo – szkoleniowych.
 
 
Skończyłam kurs trenerski, kurs sprzedaży metodą Sandlera, zaawansowane techniki sprzedaży, zaawansowane techniki menagerskie – zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz szereg kursów z dziedziny nieruchomości i finansów, które aż ciężko wszystkie wymienić.
Od 2010 r. jestem również  Biegłym Sądowym przy sądzie Okręgowym w Szczecinie o specjalności finanse, bankowość, rachunkowość.
W styczniu 2015 r. zostałam powołana na drugą kadencję na to stanowisko i 2020 r na kolejną.
Działania mojej firmy łączą w sobie wszystkie aspekty biznesu, jakimi kieruję się w życiu a mianowicie: wiedzę, profesjonalizm, bezpieczeństwo, zaufanie, jakość pracy, poszerzanie wiedzy i kompetencji oraz doradztwo.
 
Kilka lat publikowałam w prasie specjalistycznej, rachunkowość zarządcza, prowadzę bloga i stronę szkoleniową.
Jestem bardzo dumna z mojego życia, dało mi sporo doświadczenia i analitycznej wiedzy, którą wykorzystuje w pracy i w kontaktach między ludzkich.
Sporo czasu poświęcam na poszerzanie swoich umiejętności i kompetencji, to dla mnie bardzo ważne, sprawia, że czuję iż podążam z duchem czasu i potrafię odpowiedzieć na potrzeby każdego człowieka bez względu na wiek czy pozycje społeczną.
 
Prywatnie mam 19-letniego syna Filipa oraz psa o imieniu Amy, jestem strzelcem sportowym i sędzią statycznym III stopnia w tej dyscyplinie, pływam, gram w squasha, jeżdżę konno, czytam. Nie lubię i nie potrafię się nudzić.
 
Posiadam motocykl marki Yamaha Fazer, który traktuję jako hobby i poruszam się nim w miarę możliwości i wolnego czasu.
 
Jestem zadowoloną z życia często zadufaną w sobie z dość dużym poczuciem własnej wartości, zwykłą osoba, która swojej ciężkiej pracy zawdzięcza wszystko do czego w życiu doszła.
 
Moja szeroka wiedza dotyczy wielu dziedzin życia, z którymi miałam okazję się zetknąć, jest to wiedza oparta o lata doświadczeń, szkoleń oraz wielu rozmów z ciekawymi ludźmi.